Stěhování kanceláří

Hledáte spolehlivou firmu na stěhování kanceláří? Potřebujete realizovat  stěhování kanceláří  ještě dnes nebo zítra? Potřebujete přestěhovat kancelář přes noc aby nebyl narušen chod Vaší firmy?

Stěhování kanceláří je vždy náročným přesunem, který je zapotřebí důkladně připravit a to do detailů. BEST Stěhování Vám nabízí profesionální služby při zajišťování stěhování kanceláří.

Příprava na stěhování kanceláří

Organizace stěhování

Před každým stěhováním doporučujeme návštěvu našeho technika u Vás v kanceláři. Tato služba je zcela zdarma a umožní nám se detailně seznámit s Vašimi potřebami a požadavky na stěhování kanceláří. Náš technik s Vám probere veškeré Vaše dotaky ke stěhování a přípravě předmětů. Navrhne Vám optimální postup na stěhování kanceláře, odhadne potřebný počet a druh obalového materiálu. Závěrem této obhlídky je vypracování nabídky stěhovacích služeb s cenovou kalkulací, která je ušitá na míru pro stěhování Vašich kanceláří.

Zabalení předmětů

Výpočetní technika

Odpojení IT si většinou zajišťuje firma sama, ale dle požadavku jsme schopni tuto službu zajistit. Veškeré IT a elektroniku doporučujeme zabalit do bublinkové a fixační fólie.

Šanony a knihy

Šanony a knihy balíme do kartónových krabic, nikdy neděláme balíky svázané provázkem.

Nábytek

Dle dohody se zákazníkem, standartně nábytek balíme do fixační fólie. V případě požadavku zabalíme do bublinkové a fólie a vlnité lepenky.

Stěhování kanceláří - varianty

Klasické stěhování

Při běžném stěhování kanceláří se počítá i s Vaší účastí. Z Vaší strany by mělo být na stěhování vše připraveno. Veškeré drobné předměty uloženy do krabic a prázdný nábytek. Zabezpečení nábytku provádíme my.

Stěhování kanceláří na klíč

V případě stěhování kanceláří na klíč se o vše postarají naši pracovníci. Veškeré předměty zabalí, přestěhují a vybalí. Více informací o službě "stěhování na klíč" naleznete na stránce Stěhování na klíč.

Noční stěhování kanceláří

Aby bylo možné minimalizovat narušení chodu Vaší společnosti, nabízíme stěhování kanceláří v noci. Před objednáním této služby doporučujeme prověřit tuto možnost jak v objektu nakládky, tak i vykládky. V některých administrativních budovách mají na stěhování kanceláří vymezený určitý čas.