Stěhování pianina

Plánujete stěhování pianina a hledáte profesionály, kteří Váš nástroj přestěhují? Požadujete profesionální službu s garancí? Nechcete nic nechat náhodě a mít jistotu, že Vaše stěhování pianina proběhne opravdu hladce a bez závad?

BEST Stěhování nabízí profesionální stěhování pian. Stěhování zajišťují pouze naši pracovníci, kteří nají s tímto druhem stěhování dostatek zkušeností a jsou fyzicky zdatní.

Akční stěhování pianina

Pianina rozdělujeme na dvě kategorie, malá a velká.

Cena za stěhování pianina zahrnuje:

  • zabalení pianina do fixační fólie
  • nakládku pianina na vozidlo
  • transport
  • vykládku pianina z vozidla
  • umístění na Vámi požadované místo
  • pojištění

Pianina do 130 cm výšky

Základní sazba stěhování činí 2000 Kč.

Při stěhování pianina po schodišti účtujeme příplatek za každé poschodí 300 Kč.

Doprava po Praze zdarma, v případě stěhování mimo Prahu + 12 Kč/km

Pianina nad 130 cm výšky

Základní sazba stěhování činí 3000 Kč

Při stěhování pianina po schodišti účtujeme příplatek za každé poschodí 300 Kč.

Doprava po Praze zdarma, v případě stěhování mimo Prahu + 12 Kč/km

Příprava na stěhování pianina

Příprava prostor

V první řadě je zapotřebí zajistit volný přístup k pianinu a připravit veškeré přístupové cesty. Nezapomeňte na kytky a nábytek, který je na chodbách v domě. Požádejte své sousedy, aby tyto předměty na dobu stěhování odstranili. Často se stává, že i na schodišti je mnoho věcí (např. květináče) a ty pak stěhování značně komplikují.

Příprava pianina

Po příjezdu našich pracovníků na adresu nakládky je pianino zkontrolováno a jsou sepsány případné závady a poškození nástroje + fotodokumentace. Následně je pianino zabaleno (standartně do fixační fólie), případně dle Vašeho přání můžeme pianino zabalit do bublinkové fólie nebo vlnité lepenky (kartón).


Klasické stěhování pianina

Ke stěhování pianina po schodišti používáme klasické stěhovací popruhy, na transport po rovném povrchu používáme pianinový vozík (nosnost 1000kg), který má polyuretanová kolečka (šetrný ke všem povrchům). Klasické stěhování pianina se rozumí stěhování, které je možné realizovat bez pomoci těžké manipulační techniky (hydraulická ruka, jeřáb, kladka).

Stěhování pianina do 350kg

Stěhování pianina do 350 kg zajišťují 2 naši pracovníci, jedná-li se o klasické stěhování. Mnoho zákazníků z toho má obavy, ale pracovníci kteří toto stěhování zajišťují mají opravdu dostatek sil, zkušeností a nemáme v tomto směru jakékoliv potíže stěhování provést bez závad.

Stěhování pianina nad 350kg

Jedná-li se o stěhování pianina nad 350kg, stěhování zajišťují 4 pracovníci.

Stěhování pianina oknem

Jsou místa, na které se pianino nedá nastěhovat klasickým způsobem. Nejčastěji provádíme stěhování pianina oknem v rodinných domcích, kde si zákazník přeje pianino umístit do prvního patra, nebo si prostě nepřejete abychom stěhovali po Vašem novém schodišti. V tomto případě máme několik variant (dle dispozic v daném objektu). Stěhování pianina můžeme zajistit hydraulickou rukou (zdvih 12m), jeřábem (zdvih do 120m) nebo za pomoci kladky (nosnost 1000kg).

Příprava na stěhování pianina oknem

Před realizací tohoto stěhování je zapotřebí návštěva naším technikem, aby jsme mohli celé stěhování detailně naplánovat. Kontaktujte nás