Best stěhování - levné stěhování


INFORMACE K EPIDEMII COVID-19

Stěhujeme stále. I v této době provádíme stěhování.

 

Best stěhování provádí kompletní levné stěhovací služby. Na českém trhu jsme přes 15 let, za tuto dobu jsme získali mnoho zkušeností, díky kterým jsme schopni provádět stěhování levně a zároveň na profesionální úrovni. Stěhovací služby pro vás zajistíme po Praze, Praha - ČR i Praha - zahraničí.

 Levné stěhování Praha 

Každé stěhování vyžaduje individuální přístup a pro každého zákazníka připravujeme službu na míru. Vždy je nejdůležitější příprava, a to především v zabalení předmětů. Předností našich služeb je balicí servis, který vám nabízíme v několika variantách - od varianty "economy - levné stěhování" až po službu "all inclusive - stěhování na klíč".

Našim zákazníkům poskytujeme nezávaznou schůzku doma nebo v kanceláři. Na základě této schůzky se seznámíme s objemem a charakteristikou stěhování. Náš technik doporučí ideální postup stěhování a obalový materiál. Dále se seznámíme s vašimi požadavky a potřebami, které jsme připraveni řešit.

Stěhovací služby, které poskytujeme:

Doplňkové stěhovací služby:

  • Skladování
  • Skartace dokumentů
  • Výroba dřevěných obalů
  • Likvidace předmětů na skládku

Levné stěhování

Levné stěhování vyžaduje Vaší spoluúčast. Vaškeré předměty by měly být připraveny na stěhování. Zkrátíte tím celkovou dobu stěhování a ušetříte peníze.

  • Drobné předměty uložte do kartonových krabic
  • Nábytek obalte do fixační fólie

  Levné stěhování Praha

Nejlevnější stěhování

Nejlevnější stěhování můžete realizovat svépomocí. My zajistíme pouze přepravu (auto s řidičem).

Stěhování svépomocí ovšem může být podstatně draší než námi nabízené standardní levné stěhování. Stěhování vám budou zajišťovat kamarádi, přátelé. Položte si otázku, mají dostatek zkušeností se stěhováním nábytku? Opravdu to bude nejlevnější stěhování? Naši pracovníci mají se stěhováním dostatek zkušeností a provádí jej na profesionální úrovni. Stěhování je pro případ jakéhokoliv poškození pojištěno, co Vám zaplatí Vaši kamarádi když něco poškodí?

Kontakt

Máte dotazy?

Zavolejte nám na +420 722 535 535 nebo nám zašlete nezávaznou poptávku stěhovacích služeb.