O nás - BEST Stěhování

BEST Stěhování poskytuje stěhovací služby již od roku 1993.

Za více než 20 let praxe jsme získali obrovské množství zkušeností při poskytování stěhovacích služeb. Přestěhovali jsme mnoho bytů, kanceláří, pianin, klavírů a těžkých břemen o hmotnosti do 200tun. Stěhovací služby poskytujeme na profesionální úrovni, ať plánujete stěhování bytu, domu, pianina, klavíru, kanceláře nebo celé firmy jen po Praze nebo na jiný kontinent, jsme přesvědčeni o tom, že s námi poskytovanými stěhovacími službami budete spokojeni, tak jako tisíce našich zákazníků, kteří se na nás v případě potřeby s důvěrou obracejí.

Zázemí firmy:

Veškeré Vaše dotazy, objednávky a připomínky řeší naši specialisté na stěhování v našem call centru. Ke každému stěhování přistupujeme individuálně, a proto je zapotřebí, abyste našim specialistům poskytli co nejvíce informací o Vašem stěhování. Každému zákazníkovi doporučujeme návštěvu naším technikem (služba zdarma).

Pracovní nasazení:

Víme, že není jednoduché vše připravit, zabalit a odstěhovat z místa A na místo B. Stěhování pro většinu z Vás bývá časově i psychicky náročné, proto jsme tu my.

Profesionalita pracovníků:

Všichni naši pracovníci, kteří stěhování provádí, mají dostatečné zkušenosti se stěhováním a přípravou předmětů. Balící služba je naší silnou stránkou, vzhledem k tomu, že zajišťujeme i stěhování do zámoří, je vždy zapotřebí vše důkladně připravit.

Vybavení vozů:

Každé naše stěhovací vozidlo je k těmto účelům speciálně vybaveno. V autech naleznete: stěhovací popruhy na nošení břemen, vozík na snadnou manipulaci po rovném povrchu, deky na probalování, nářadí na případné demontáže a montáže nábytku, obalový materiál na balení a samozřejmě GPS.

Obalový materiál:

Námi dodávaný obalový materiál je pouze z kvalitních materiálů. Veškeré obaly, které na stěhování nabízíme, jsou prověřeny několika lety používání.

Závěr:

U nás se nemusíte bát se na něco zeptat, můžete zavolat, rádi Vám poradíme a jsme připraveni ihned řešit Vaše dotazy ohledně přípravy a samotného stěhování.