Stěhování do zahraničí

Chystáte se přestěhovat Váš byt, kancelář, pianino nebo klavír do zahraničí? Hledáte spolehlivou firmu, která pro Vás zajistí stěhování do zahraničí? Potřebujete poradit, jaké dokumenty budete potřebovat s sebou při stěhování do zahraničí mimo EU?

BEST Stěhování Vám nabízí stěhování do zahraničí do většiny států světa. Chcete-li prověřit, zda-li je možné do dané destinace realizovat stěhování přes naší společnost, kontaktujte nás. V rámci Evropy zajišťujeme stěhování do zahraničí do všech států.

Do zahraničí poskytujeme tyto služby:

Stěhování bytu do zahraničí

Stěhování kanceláří do zahraničí

Stěhování pianina do zahraničí

Stěhování klavíru do zahraničí

Příprava na stěhování do zahraničí

Před stěhováním

Vždy doporučujeme před stěhováním do zahraničí návštěvu našeho technika u Vás doma nebo v kanceláři, na základě této návštěvy se můžeme detailně seznámit s rozsahem stěhování, Vašimi potřebami a požadavky při stěhování do zahraničí. Náš technik Vám doporučí optimální postup při stěhování a balení předmětů, odhadne potřebný počet a druh obalového materiálu. Závěrem této prohlídky je vypracování nabídky stěhovacích služeb i s cenovou kalkulací, která je na míru Vašemu stěhování do zahraničí.

Příprava předmětů

Vzhledem k tomu, že se vždy jedná o transport na větší vzdálenost, doporučujeme přípravu předmětů na stěhování nepodceňovat. Veškeré předměty by měly být důkladně zabaleny a probaleny. V případě potřeby Vám můžeme s přípravou na stěhování do zahraničí pomoci.

Stěhování do zahraničí

Stěhování do zahraničí v rámci EU

Při stěhování do zahraničí v rámci EU není zapotřebí vyřizovat žádné doklady ke stěhování. Doporučujeme seznam stěhovaných předmětů a čestné prohlášení, ve kterém bude psáno, že předměty jsou Vaším osobním majetkem.

Stěhování do zahraničí mimo EU

Při stěhování do zahraničí mimo EU je zapotřebí transport projednat na celním úřadě. Tuto službu pro Vás v případě zájmu zajistíme.

Stěhování do zahraničí - destinace

Stěhujeme do většiny států světa. V rámci EU (Německo, Belgie aj.) i mimo ni, včetně stěhování do zámoří (Amerika, Asie, Austrálie).

Nejčastější státy, kam stěhujeme:

Stěhování do USA

Stěhování do Kanady

Stěhování do Austrálie

Stěhování Belgie

Stěhování Anglie

Dokumenty ke stěhování

Všekeré potřebné dokumenty ke stěhování do zahraničí mimo EU Vám rádi zašleme na vyžádání.

 

Více informací o stěhování do zahraničí naleznete na naší stránce věnované mezinárodnímu stěhování.