Stěhování na klíč

Plánujete stěhování bytu nebo kanceláří a nemáte na přípravu stěhování čas? Nechce se Vám veškeré předměty balit a po stěhování opět vybalovat? Potřebujete s přípravou na stěhování pomoc? Nabízíme Vám službu "stěhování na klíč"

Stěhování na klíč

Objednáním této služby se už opravdu nemusíte o nic starat, o vše se postarají naši pracovníci. Vyplňte náš poptávkový formulář nebo zavolejte na naší infolinku, naši operátoři s Vámi domluví návštěvu našeho technika u Vás doma nebo v kanceláři. Technik Vám navrhne optimální postup celé přípravy předmětů a stěhování. Na základě této návštěvy Vám bude vypracována nabídka stěhovacích služeb i s cenovou kalkulací.

Stěhování na klíč zahrnuje

Rozsah služby je individuální a je vždy upraven dle potřeb zákazníka.

Příprava na stěhování

Počet pracovníků, kteří zajišťují zabalení předmětů je vždy určen dle počtu místností, které se balí. Na každou místnost jsou vždy dva pracovníci. Na balení používáme pouze kvalitní a prověřený obalový materiál. Ke každému stěhování je vypracován seznam stěhovaných předmětů.

Stěhování

Po úplném zabalení veškerých předmětů dochází na samotné stěhování. Typ vozidla a počet pracovníků je stanoven dle objemu a náročnosti stěhování.

Vybalení předmětů

Většinou si vybalení předmětů zajišťují zákazníci již sami,protože nové místo je jinak dispozičně řešené a každý předmět bude mít nové místo, ale v případě Vašeho požadavku můžeme veškeré předměty vrátit zpět na původní místo.