Best stěhování - stěhování kanceláří

Hledáte spolehlivou stěhovací firmu na stěhování kanceláře? Potřebujete přestěhovat kancelář přes noc, aby nebyl narušen chod Vaší firmy?

Stěhování kanceláří a firem je vždy náročným přesunem, který je zapotřebí důkladně připravit. BEST Stěhování nabízí profesionální služby při zajišťování stěhování.

Stěhovací služby, které poskytujeme:

Příprava na stěhování kanceláří

Organizace stěhování

Před každým stěhováním doporučujeme návštěvu našeho technika ve Vaší kanceláři. Tato služba je zcela zdarma a umožní nám se seznámit s Vašimi potřebami a požadavky na stěhování. Náš technik s Vám probere veškeré Vaše dotazy ke stěhování a navrhne optimální postup na stěhování kanceláře, odhadne potřebný počet a druh obalového materiálu. Závěrem této obhlídky je vypracování nabídky stěhovacích služeb s cenovou kalkulací.

Zabalení předmětů

Výpočetní technika

Odpojení IT si většinou zajišťuje firma sama, ale dle požadavku jsme schopni tuto službu zajistit. Veškeré IT a elektroniku doporučujeme zabalit do bublinkové a fixační fólie.

Šanony a knihy

Šanony a knihy balíme do kartonových krabic, nikdy neděláme balíky svázané provázkem.

Nábytek

Dle dohody se zákazníkem, standardně nábytek balíme do fixační fólie. V případě požadavku zabalíme do bublinkové a fólie a vlnité lepenky.

Stěhování kanceláří - varianty

Klasické stěhování kanceláře

Při běžném stěhování kanceláře se počítá i s Vaší účastí. Na stěhování by mělo být vše připraveno. Veškeré drobné předměty uloženy do krabic a prázdný nábytek. Zabezpečení nábytku provádíme my.

Stěhování kanceláří na klíč

V případě stěhování na klíč se o vše postarají naši pracovníci. Veškeré předměty zabalí, přestěhují a vybalí. Více informací o službě "stěhování na klíč" naleznete na stránce stěhování kanceláří na klíč.

Noční stěhování kanceláří

Aby bylo možné minimalizovat narušení chodu Vaší společnosti, nabízíme stěhování kanceláře v noci. Před objednáním této služby doporučujeme prověřit tuto možnost jak v objektu nakládky, tak i vykládky. V některých administrativních budovách mají na stěhování kanceláří vymezený určitý čas.

Kontakt

Máte dotazy?

Zavolejte nám na +420 722 535 535 nebo nám zašlete nezávaznou poptávku stěhovacích služeb.

cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china