Stěhování Jihlava

Plánujete stěhování do města Jihlava? Naše stěhovací firma pro Vás zajistí vše potřebné. Levné stěhování zajišťujeme včetně kompletních stěhovacích služeb, tj. zabalení věcí a přípravy nábytku na stěhování.

Stěhovací služby poskytujeme již od roku 2001. Za tuto dobu jsme realizovali tisíce zakázek po celém světě. Přestěhujeme Vás z města Jihlava kamkoli po světě za bezkonkurenční ceny. Stěhování do zahraničí zajišťujeme do 197 států.

Levné stěhování Jihlava

V rámci stěhování nabízíme:

Stěhování Jihlava – přípravy

Před samotným stěhováním je zapotřebí veškeré věci na stěhování připravit. Při běžném stěhování je zapotřebí si zabalit osobní věci do krabic, pytlů, aby byl nábytek prázdný. Zabalení nábytku již provádí naši pracovníci až při samotném stěhování. Jestli nemáte na stěhování čas, můžete využít služby stěhování na klíč. V praxi to znamená, že veškeré starosti připadají na nás :-) 

Průběh stěhování Jihlava

V dohodnutém termínu a čase k Vám přijede stěhovací vůz s našimi pracovníky. Každé stěhovací auto má jednoho vedoucího pracovníka, který s Vámi řeší případné dotazy a připomínky ohledně stěhování. Nábytek během stěhování naši pracovníci zabalí do fixační fólie a poté vše naloží do stěhovacího vozu. Uvnitř vozu je nábytek poskládán tak, aby při převozu nebyl poškozen. Další ochranou přepravovaných předmětů na voze jsou deky a kartóny, které se dávají mezi nábytek. Po naložení veškerého nábytku a věcí následuje převoz na Vámi určené místo vykládky. Na místě vykládky Vám veškerý nábytek a ostatní věci rozmístíme dle požadavku do jednotlivých místností.

Stěhování oknem - Jihlava

Často se stává, že si zakoupíte např. sedací soupravu nebo pianino a zjistíte, že není možné jej dostat do místnosti. V těchto případech jsme schopni zajistit stěhování oknem autem s hydraulickou rukou nebo jeřábem. Stěhovat oknem za pomoci auta s hydraulickou rukou je možné maximálně do druhého patra domu. Pokud je zapotřebí předmět nastěhovat do vyšších pater, je zapotřebí využít jeřáb.

Cena stěhování

Cena stěhování se účtuje dle ceníku. Transport účtujeme z našeho sídla k Vám na adresu nakládky, dále na adresu vykládky a zpět k nám na firmu.

Best Stěhování nabízí profesionální levné stěhovací služby Jihlava a okolí.