Best stěhování - stěhování kanceláří

Hledáte spolehlivou stěhovací firmu na stěhování kanceláře? Potřebujete přestěhovat kancelář přes noc, aby nebyl narušen chod Vaší firmy?

Stěhování kanceláří a firem je vždy náročným přesunem, který je zapotřebí důkladně připravit. BEST Stěhování nabízí profesionální služby při zajišťování stěhování.

Stěhovací služby, které poskytujeme:

Příprava na stěhování kanceláří

Organizace stěhování

Před každým stěhováním doporučujeme návštěvu našeho technika ve Vaší kanceláři. Tato služba je zcela zdarma a umožní nám se seznámit s Vašimi potřebami a požadavky na stěhování. Náš technik s Vám probere veškeré Vaše dotazy ke stěhování a navrhne optimální postup na stěhování kanceláře, odhadne potřebný počet a druh obalového materiálu. Závěrem této obhlídky je vypracování nabídky stěhovacích služeb s cenovou kalkulací.

Zabalení předmětů

Výpočetní technika

Odpojení IT si většinou zajišťuje firma sama, ale dle požadavku jsme schopni tuto službu zajistit. Veškeré IT a elektroniku doporučujeme zabalit do bublinkové a fixační fólie.

Šanony a knihy

Šanony a knihy balíme do kartonových krabic, nikdy neděláme balíky svázané provázkem.

Nábytek

Dle dohody se zákazníkem, standardně nábytek balíme do fixační fólie. V případě požadavku zabalíme do bublinkové a fólie a vlnité lepenky.

Stěhování kanceláří - varianty

Klasické stěhování kanceláře

Při běžném stěhování kanceláře se počítá i s Vaší účastí. Na stěhování by mělo být vše připraveno. Veškeré drobné předměty uloženy do krabic a prázdný nábytek. Zabezpečení nábytku provádíme my.

Stěhování kanceláří na klíč

V případě stěhování na klíč se o vše postarají naši pracovníci. Veškeré předměty zabalí, přestěhují a vybalí. Více informací o službě "stěhování na klíč" naleznete na stránce stěhování kanceláří na klíč.

Noční stěhování kanceláří

Aby bylo možné minimalizovat narušení chodu Vaší společnosti, nabízíme stěhování kanceláře v noci. Před objednáním této služby doporučujeme prověřit tuto možnost jak v objektu nakládky, tak i vykládky. V některých administrativních budovách mají na stěhování kanceláří vymezený určitý čas.

Kontakt

Máte dotazy?

Zavolejte nám na +420 722 535 535 nebo nám zašlete nezávaznou poptávku stěhovacích služeb.