Levné stěhování - Nejlevnější stěhování

Naše stěhovací firma Vám nabízí kompletní levné stěhovací služby, stěhování pro Vás zajistíme po Praze, v rámci České republiky, zahraničí i zámoří. Stěhování poskytujeme na českém trhu přes 15 let, za tuto dobu jsme v oboru stěhování získali mnoho zkušeností, díky kterým jsme schopni provádět stěhování levně a zároveň na profesionální úrovni.

Naše služby můžete využít na stěhování bytu, vybavení rodinného domu, na přestěhování kanceláří, budov, i na stěhování těžkých břemen do 200 tun (klavíry, pianina, trezory, stroje). V současné době zajišťujeme i přepravu kusových zásilek po EU včetně balící služby a výroby přepravních obalů.

Levné stěhování se vždy snažíme realizovat dle Vašich představ, abyste se stěhovací službou byli maximálně spokojeni.

Levná balicí služba Praha Levné stěhovací služby Výroba přepravních obalů na stěhování

 

Průběh objednání služby a příprava stěhování:

Po odeslání nezávazné poptávky nebo zavoláním do našeho call centra, Vám bude přidělen manažer, který s Vámi bude řešit veškeré Vaše požadavky od objednání služby až po samotný závěr stěhování.

Abychom pro Vás mohli zajistit službu, která by Vám maximálně vyhovovala, poskytujeme našim zákazníkům nezávaznou schůzku u Vás doma / kanceláři. Na základě této schůzky jsme schopni se důkladně seznámit s objemem a charakteristikou stěhování. Náš technik Vám doporučí nejvhodnější postup stěhování, vhodný obalový materiál a množství, které samozřejmě poskytujeme v rámci stěhování zdarma. Dále se seznámíme s Vašimi požadavky a potřebami, které jsme s Vámi připraveni řešit.

Každé stěhování vyžaduje individuální přístup a pro každého zákazníka vždy připravujeme službu na míru. Při stěhování je vždy nejdůležitější příprava, a to především v zabalení předmětů, které jsou určeny na stěhování. Předností námi poskytovaných služeb je balící servis, který Vám nabízíme v několika variantách - od varianty "economy - levné stěhování" až po službu "all inclusive - stěhování na klíč". 

V rámci stěhování Vám dále nabízíme:

  • Skladování
  • Montáž nábytku
  • Skartaci dokumentů
  • Výrobu dřevěných obalů
  • Likvidaci předmětů na skládku

Stěhování provádíme s maximální opatrností a pečlivostí. Vždy dbáme o bezpečnost všech Vašich předmětů, aby nedošlo k poškození. I přes to je samozřejmostí pojištění veškerých předmětů určených ke stěhování. Všichni naši pracovníci mají min. 5 let praxi v oboru stěhování.

Levné stěhování

Levné stěhování vyžaduje Vaší spoluúčast při stěhování. Vaškeré předměty by měly být připraveny na stěhování. Drobné předměty uložte do kartónových krabic, nábytek obalte do fixační fólie. Obalový materiál na levné stěhování si můžete vyzvednout na naší provozovně, v případě dovozu naší firmou Vám bude účtován poplatek ve výši 300 Kč.

Levné stěhování nabízíme i do zahraničí. Když píšeme levné stěhování, myslíme tím opravdu levné stěhování. Naše ceny jsou ve většině případů levnější i o několik desítek tisíc korun, než Vám nabídne konkurence. Ceny na levné stěhování do zahraničí se stanovují individuálně, zašlete nám Vaší nezávaznou poptávku.

Výroba přepravních obalů Levné stěhování do zahraničí Levné stěhování Praha

Nejlevnější stěhování

Nejlevnější stěhování můžete realizovat svépomocí. My Vám zajistíme pouze přepravu (auto s řidičem).

Nejlevnější stěhování svépomocí ovšem může být podstatně draší než námi nabízené standardní levné stěhování. Nejlevnější stěhování pro Vás budou zajišťovat kamarádi, přátelé. Položte si otázku, mají Vaši kamarádi dostatek zkušeností se stěhováním nábytku? Opravdu to bude nejlevnější stěhování? Naši pracovníci mají se stěhováním dostatek zkušeností a provádí stěhování na profesionální úrovni. Stěhování je pro případ jakéhokoliv poškození pojištěno, co Vám zaplatí Vaši kamarádi když něco poškodí?

Levné stěhování a služby +

V rámci stěhování jsme schopni pro Vás zajistit i ostatní doplňkové služby, které jsou úzce spojené se stěhováním. Bližší informace o službách + Vám rádi sdělíme na vyžádání.

Levné stěhování a skladování

Potřebujete na pár dní nebo na několik let uskladnit Vaše předměty? Nabízíme Vám skladování téměř v centru Prahy. Veškeré předměty budete mít uloženy v kójích od 1m3 až po 300m3. Sklady jsou vytápěné, hlídané kamerovým systémem a ostrahou, která je k dispozici 24 hodin denně.

Levné stěhování a montáž nábytku

Koupili jste si nábytek a je rozebraný? Potřebujete ho smontovat a nevíte si s tím rady? Kontaktujte nás, naši pracovníci Vám jej ochotně a rychle smontují. Provádíme montáže nábytku Ikea, Sconto, Asko a Kika.

Levné stěhování a skartace dokumentů

Skartace dokumentů je vždy citlivá záležitost. Provádíme skartaci jakýchkoliv dokumentů s garancí utajení. Veškeré dokumenty jsou znehodnoceny v drtiči, popřípadě dle přání jsme schopni zajistit znehodnocení dokumentů ve spalovně.

Levné stěhování a výroba dřevěných obalů

Při stěhování do zámoří doporučujeme citlivější předměty důkladně zabalit. V případě, chcete-li mít 100% jistotu, že Váš drahocený předmět bude opravdu přestěhován bez závad, doporučujeme zabalení do dřevěného obalu. Dřevěné obaly vyrábíme na míru předmětu.

 

Levné stěhování a likvidace na skládku

Koupili jste si nový nábytek a nevíte co udělat se starým nebo řešíte likvidaci pozůstalosti? Nevíte, kam tyto předměty odvést? Nabízíme Vám odvoz nábytku a nepotřebných předmětů na skládku.