Stěhování klavíru

Plánujete stěhování klavíru a hledáte profesionály, kteří Váš nástroj přestěhují? Požadujete profesionální službu s garancí? Nechcete nic nechat náhodě a mít jistotu, že Vaše stěhování klavíru proběhne opravdu hladce a bez závad?

BEST Stěhování nabízí profesionální stěhování pian. Stěhování zajišťují pouze naši pracovníci, kteří mají s tímto druhem stěhování velké množství zkušeností a jsou fyzicky zdatní.

Akční stěhování klavíru

Klavíry do 160 cm

Základní sazba stěhování činí 2500 Kč.

Při stěhování klavíru po schodišti účtujeme příplatek za každé poschodí 250 Kč.

Doprava po Praze zdarma, v případě stěhování mimo Prahu + 12 Kč/km

Cena za stěhování klavíru zahrnuje:

 • aretaci kláves
 • demontáž liry + uložení do transportního boxu
 • zabalení klavíru do fixační fólie
 • připevnění transportní lyžiny
 • demontáž nohou + uložení do transportního boxu
 • nakládku klavíru na vozidlo
 • transport
 • vykládku klavíru z vozidla
 • zpětnou montáž klavíru do původního stavu
 • umístění na Vámi požadované místo
 • pojištění

Příprava na stěhování klavíru

Příprava prostor

V první řadě je zapotřebí zajistit volný přístup k pianinu a připravit veškeré přístupové cesty. Nezapomeňte na kytky a nábytek, který je na chodbách v baráku. Požádejte své sousedy, aby tyto předměty na dobu stěhování odstranili. Často se stává, že i na schodišti je mnoho věcí (např. květináče) a ty pak stěhování značně komplikují.

Příprava klavíru

Po příjezdu našich pracovníků na adresu nakládky je klavír zkontrolován a jsou sepsány případné závady a poškození nástroje + fotodokumentace. Následně je klavír demontován a zabalen (standartně do fixační fólie + ochranné deky), případně dle Vašeho přání můžeme klavír zabalit do bublinkové fólie nebo vlnité lepenky (kartón).Stěhování klavíru zajišťujeme na transportní lyžině, která je připevněna na klavír. Nohy i lira jsou zabaleny a uloženy do transportních přepravních obalů.

Klasické stěhování klavíru

Ke stěhování klavíru po schodišti používáme klasické stěhovací popruhy, na transport po rovném povrchu používáme pianinový vozík (nosnost 1000kg), který má polyuretanové kolečka (šetrný ke všem povrchům). Klasické stěhování klavíru se rozumí stěhování, které je možné realizovat bez pomoci těžké manipulační techniky (hydraulická ruka, jeřáb, kladka).

Stěhování klavíru do 210cm

Stěhování klavíru do 210cm zajišťují 4 naši pracovníci, jedná-li se o klasické stěhování. Mnoho zákazníků z toho má obavy, ale pracovníci kteří toto stěhování zajišťují mají opravdu dostatek sil, zkušeností a nemáme v tomto směru jakékoliv potíže stěhování provést bez závad.

Stěhování klavíru nad 210cm

Jedná-li se o stěhování klavíru nad 210cm, stěhování zajišťují 4 pracovníci.

Stěhování klavíru oknem

Jsou místa, na které se klavír nedá nastěhovat klasickým způsobem. Nejčastěji provádíme stěhování klavíru oknem v rodinných domkách, kde si zákazník přeje klavír umístit do prvního patra, nebo si prostě nepřejete aby jsme stěhovali po Vašem novém schodišti. V tomto případě máme několik variant (dle dispozic v daném objektu). Stěhování klavíru můžeme zajistit hydraulickou rukou (zdvih 12m), jeřábem (zdvih do 120m) nebo za pomoci kladky (nosnost 1000kg).

Příprava na stěhování klavíru oknem

Před realizací tohoto stěhování je zapotřebí návštěva naším technikem, aby jsme mohli celé stěhování detailně naplánovat. Kontaktujte nás...

 

Více informací o stěhování klavíru naleznete na naší stránce věnované stěhování klavíru.