Stěhování trezoru

Plánujete stěhování trezoru a hledáte profesionály, kteří Váš trezor přestěhují? Požadujete profesionální službu s garancí? Nechcete nic nechat náhodě a mít jistotu, že Vaše stěhování trezoru proběhne opravdu hladce a bez závad?

BEST Stěhování nabízí profesionální stěhování trezoru a těžkých břemen do 200tun. Stěhování zajišťují pouze naši pracovníci, kteří nají s tímto druhem stěhování dostatek zkušeností a jsou fyzicky zdatní.

Akční stěhování trezoru

Těžké břemeno je u nás jakýkoliv předmět, který váží nad 100kg.

Ceny se stanovují dle váhy předmětu - 1kg / 8 Kč

Při stěhování po schodišti účtujeme příplatek za každé poschodí 1kg/1 Kč.

Doprava po Praze zdarma, v případě stěhování mimo Prahu + 12 Kč/km

Cena za stěhování trezoru zahrnuje:

  • přistavení vozidla
  • zabalení trezoru do fixační fólie
  • nakládku trezoru na vozidlo
  • transport
  • vykládku trezoru z vozidla
  • umístění na Vámi požadované místo(standard)
  • pojištění

Příprava na stěhování trezoru

Příprava prostor

V první řadě je zapotřebí zajistit volný přístup k trezoru a připravit veškeré přístupové cesty. Nezapomeňte na květiny a nábytek, který je na chodbách v domě. Požádejte své sousedy/spolupracovníky, aby tyto předměty na dobu stěhování odstranili. Často se stává, že i na schodišti je mnoho věcí (např. květináče) a ty pak stěhování značně komplikují.

Příprava trezoru

Po příjezdu našich pracovníků na adresu nakládky je trezor zkontrolován a jsou sepsány případné závady a poškození + vytvoření fotodokumentace. Následně je trezor zabalen (standardně do fixační fólie + ochranné deky), případně dle Vašeho přání můžeme trezor zabalit do bublinkové fólie nebo vlnité lepenky (kartón).

Klasické stěhování trezoru

Ke stěhování trezoru po schodišti používáme klasické stěhovací popruhy, na transport po rovném povrchu používáme trezorový vozík (nosnost 1000 - 5000kg), který má polyuretanové kolečka (šetrný ke všem povrchům). Klasické stěhování trezoru se rozumí stěhování, které je možné realizovat bez pomoci těžké manipulační techniky (hydraulická ruka, jeřáb, kladka + bez zvedání na podstavce).

Stěhování trezoru do 600kg

Stěhování trezoru do 600kg zajišťují 4 naši pracovníci, jedná-li se o klasické stěhování. Mnoho zákazníků z toho má obavy, ale pracovníci kteří toto stěhování zajišťují mají opravdu dostatek sil, zkušeností a nemáme v tomto směru jakékoliv potíže stěhování realizovat bez závad.

Stěhování trezoru nad 600kg

Jedná-li se o stěhování trezoru nad 600kg, harmonogram a počet pracovníků se stanovuje individuálně.

Stěhování trezoru oknem

Jsou místa, na které se trezor nedá nastěhovat klasickým způsobem. Nejčastěji provádíme stěhování trezoru oknem v rodinných domcích, kde si zákazník přeje trezor umístit do prvního patra, nebo si prostě nepřejete abychom stěhovali po Vašem novém schodišti. V tomto případě máme několik variant (dle dispozic v daném objektu). Stěhování trezoru můžeme zajistit hydraulickou rukou (zdvih 12m), jeřábem (zdvih do 120m) nebo za pomoci kladky (nosnost 1000kg).

Příprava na stěhování trezoru oknem

Před realizací tohoto stěhování je zapotřebí návštěva naším technikem, aby jsme mohli celé stěhování detailně naplánovat. Kontaktujte nás.