Stěhování bytu

Hledáte spolehlivou firmu na stěhování bytu? Potřebujete realizovat stěhování vaší domácnosti ještě dnes nebo zítra? Potřebujete přestěhovat pouze pár kusů nábytku?

Stěhování bytu je nejčastější služba, kterou si u nás zákazníci objednávájí. Stěhování bytu je vždy náročným přesunem, který je zapotřebí důkladně připravit, a to do detailů. BEST Stěhování Vám nabízí profesionální služby při zajišťování stěhování bytu.

Příprava na stěhování bytu

Organizace stěhování

Před každým stěhováním doporučujeme návštěvu našeho technika u Vás doma. Tato služba je zcela zdarma a umožní nám se detailně seznámit s Vašimi potřebami a požadavky na stěhování bytu. Náš technik s Vám probere veškeré Vaše dotazy ke stěhování a přípravě předmětů. Navrhne Vám optimální postup na stěhování bytu, odhadne potřebný počet a druh obalového materiálu. Závěrem této obhlídky je vypracování nabídky stěhovacích služeb s cenovou kalkulací, která je ušitá na míru pro stěhování Vašeho bytu.

zabalení předmětů

Elektronika

Veškerou elektroniku doporučujeme zabalit do bublinkové a fixační fólie.

Šanony a knihy

Šanony a knihy balíme do kartónových krabic, nikdy neděláme balíky svázané provázkem.

Nábytek

Dle dohody se zákazníkem, standardně nábytek balíme do fixační fólie. V případě požadavku zabalíme do bublinkové a fólie a vlnité lepenky.

Stěhování bytu - varianty

Klasické stěhování

Při běžném stěhování bytu se počítá i s Vaší účastí. Z Vaší strany by mělo být na stěhování vše připraveno. Veškeré drobné předměty uloženy do krabic a prázdný nábytek. Zabezpečení nábytku provádíme my.

Stěhování bytu na klíč

V případě stěhování bytu na klíč se o vše postarají naši pracovníci. Veškeré předměty zabalí, přestěhují a vybalí. Více informací o službě naleznete na stránce stěhování na klíč.

 

Stěhování oknem

V případě, že některý předmět nelze vystěhovat nebo nastěhovat klasickým způsobem, nabízíme Vám stěhování oknem.